Geweldige vierde editie van Speelland Outdoor op sportpark Het Springer

Vandaag werd voor de 4e keer in successie tijdens de meivakantie bij S.K.N.W.K. weer Speelland Outdoor georganiseerd. Verschillende sport- en spelactiviteiten voor jongeren de 6-14 jaar oud. Iedereen was van harte welkom op ons eigen sportpark Het Springer. De organisatie was ook nu weer in handen van SD Vitaal/Bloei/SMWO Schouwen-Duiveland/OKO.

Tussen 13:00 uur en 16:00 uur kon iedereen zich vermaken met diverse activiteiten. Voorafgaand waren ‘we’ nog een beetje bang voor de voorspelde regen, maar dat viel gelukkig alles mee. Alleen tijdens het laatste uur vielen er wat druppels, maar voor de rest waren de (weers)omstandigheden prima.

Op het oude trainingsveld stonden diverse spring-, klim-, en glijbanen. Daarnaast kon er uiteraard op het kunstgrasveld en in de speelkooi worden gevoetbald. Ook de kantine was geopend voor eventueel nog wat te drinken of te snoepen.

Vanaf deze plaats hartelijk dank aan de organisatie en alle vrijwilligers die hebben bijgedragen aan dit opnieuw zeer geslaagde evenement.

Bekijk elders op de site in Het Fotoboek nog meer foto’s van vanmiddag.

Geef als eerste een reactie op "Geweldige vierde editie van Speelland Outdoor op sportpark Het Springer"

Reageer

Je emailadres wordt niet gepubliceerd.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.