Na bijna 2 jaar blessureleed maakt Max Jongebreur rentree bij S.K.N.W.K. 1

In de thuiswedstrijd met S.K.N.W.K. 1 tegen Kogelvangers 1 (op zaterdag 29 april 2023) viel Max Jongebreur geblesseerd uit. Uiteindelijk bleek hij een zware knieblessure te hebben opgelopen. Wat restte waren drie operaties en uiteindelijk een lange revalidatie.

Na de warming-up klaar maken voor zijn invalbeurt

De laatste weken trainde Max al weer volop mee met onze eerste selectie. Dit ging heel erg goed. Zo goed zelfs dat hij gisteren bij de uitwedstrijd tegen ’s Heer Arendskerke 1 met nog zo’n 25 minuten op de klok kon invallen. Dat was dus bijna 2 jaar geleden dat hij binnen de lijnen stond tijdens een wedstrijd.

De wissel

Met nog 25 minuten te spelen

Verving Max de moegestreden Tim de Looze

Ondanks de zware nederlaag van 6-0 is dit toch geweldig mooi nieuws voor Max, maar zeker ook voor S.K.N.W.K. 1.

Een van zijn eerste balcontacten

Met een beetje meer geluk had Max zijn rentree zelfs opgesierd met een eretreffer namens de blauw/zwarten (deze middag gehuld in het rode reservetenue). Maar helaas lukte het hem niet te scoren. Niet getreurd uiteraard, want we zijn maar al te blij met Max zijn eerste minuten na lange afwezigheid.

Welkom terug Max !!

Geef als eerste een reactie op "Na bijna 2 jaar blessureleed maakt Max Jongebreur rentree bij S.K.N.W.K. 1"

Reageer

Je emailadres wordt niet gepubliceerd.


*


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.