Bron: www.wereldregio.nl
Gelijk aan het weer van zaterdag 22 februari hebben de voetbalclubs op Schouwen-Duiveland teleurstellende resultaten behaald.
Slechts een club (vierdeklasser WIK’57) ging er op deze troosteloze middag met een overwinning vandoor. Dit gebeurde op sportpark de Vospit (onderste foto): met 2-0 (tweemaal Stefan Heeg) ten koste van rode lantaarndrager Vlissingen. “We winnen maar het was niet best”, concludeerde WIK’57-coach Steven Seedo. “We lieten teveel ballen van de voet lopen. We misten kansen speelden traag voetbal.”
“Volgende week kunnen we er zo weer afgaan tegen Veere en de week erop winnen van Goes.” Dit zei Michiel Schipper een week geleden na de benauwde 1-0-zege op Kruiningen. Zijn woorden kwamen zaterdag ongelukkigerwijs voor ZSC’62, zijn ploeg, uit. Veere, een na laatste in de vierde klasse B, won in haar eigen dorp met 2-1. Oefenmeester Danny Magito: “Onze uitreputatie is al niet goed. Dan sta je nu op je plek. Eigen schuld.”
Door de winst van Veere komt de Walcherse ploeg op gelijke hoogte met Duiveland. Trainer Jordy Heikens noemde de nederlaag op eigen veld (bovenste foto) tegen Herkingen’55 ‘zeer teleurstellend’ in vele opzichten.
In de derde klasse B leek Bruse Boys af te stevenen op een 2-2-gelijkspel bij RCS. Haar coach, Pieter Roelse, oordeelde helder. “Een punt bij RCS was maximaal geweest. Toch lieten we ons foppen: vijf minuten voor tijd bij een corner die we onvoldoende konden verwerken.”
MZC’11 kwam in haar tweede thuiswedstrijd op rij in de tweede klasse E wederom een gelijkspel overeen. Twee weken terug verspeelde de ploeg van oefenmeester Harro Hazelaar een 3-2-voorsprong tegen SVOD’22, zaterdag stond ze voor met 2-0 maar ook achter met 2-3. De ene 3-3 is de andere dus niet, beaamde Hazelaar. “Deze geven we gewoon weg na 35 minuten goed voetbal en een 2-0 voorsprong. Vervolgens maken we allemaal de verkeerde keuze maken en gaven de wedstrijd uit handen. De laatste vijf minuten konden wel leveren om nog de 3-3 te maken.”
UITSLAGEN
ZATERDAGAMAEURS
Tweede klasse E:
MZC’11-GSC/ODS 3-3 (1-0 Jeremy Hubregtse, 2-0 Martijn Dalebout, 3-3 Luuk van Vossen)
Derde klasse H:
RCS-Bruse Boys 3-2 (1-1 Aart de Waal, 1-2 Lucas Hanzen)
Serooskerke-SKNWK 2-0
Vierde klasse B:
WIK’57-Vlissingen 2-0 (2-0 Stefan Heeg)
Veere-ZSC’62 2-1(1-1 Jesper Kriens)
Duiveland-Herkingen’55 2-3 (1-0 Dylan van Klinken, 2-3 Leander van Dijke)
Vijfde klasse B:
Westhoek-DVO’60 1-4 (1-1 Gijs van Duijvenbode)
Brouwershaven-SSW 0-4