Volgende week zaterdag, 1 maart 2025, wordt bij S.K.N.W.K. al weer voor de 21e keer een heus darttoernooi gehouden, Het Springer Open 2025. Zoals u de laatste jaren gewend bent, wordt dit ook nu weer op de zaterdagmiddag georganiseerd tijdens het carnavalsweekend (er zijn dan geen wedstrijden gepland)). Net als de laatste jaren het geval is, is ook dit jaar gekozen voor een koppeltoernooi.
Aanvang van het toernooi zal zijn om 13:00 uur. We hebben er nu al weer zin in !! Uiteraard is publiek ook de gehele middag (en een stukje van de avond, want de kantine is tot 20:00 uur geopend) van harte welkom om te kijken of gewoon voor een hapje en een drankje aan de bar.
Heb je vragen of opmerkingen, mail naar de organisatie jmneele@zeelandnet.nl.
De 16 deelnemende koppels zijn:
Namen | Teamnaam | |
1 | Spieker en Keu | No Score |
2 | Mark en Martijn | HaNe |
3 | Jasper en Bert | JasBer |
4 | Dominique en Daan | Dubbel D |
5 | CvV en Shoot | The Blues Brothers |
6 | Vermeer en Woste | ?? |
7 | Jari en Tim | Cingel Bull |
8 | Remco en Machiel | Dubbel Suf |
9 | Toon en CvO | The Baldies |
10 | Peter en Danny | Dubbel Uitjes |
11 | Leendert en Willem | Pijl en Pracht |
12 | Henk en Dick | Nukubu’s |
13 | Tim en Thomas | ?? |
14 | Charles en Dani | Little Surprice |
15 | Wilco en Bas | ?? |
16 | Wesley en Jesse | Van Diekes |
Nog niet van alle koppels zijn de teamnamen bekend. Deze zo snel mogelijk doorgeven a.u.b. En tevens hebben enkele koppels die geen naam hadden doorgegeven de naam van de vorige deelname gekregen. Uiteraard kunnen ze deze indien noodzakelijk nog wijzigen. Het verzoek is dan wel om deze ook z.s.m. door te geven aan Martijn.
Geef als eerste een reactie op "Deelnemende koppels aan 21e editie van darttoernooi S.K.N.W.K. ‘Het Springer Open’ 2025"